Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Lubcz Wielki – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek w Wielkopolsce

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

155 000 zł3 264 m² 47,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz dużej, spokojnej działki pod budowę domu w otoczeniu lasów, z szybkim dojazdem do miasta? Działka 83/3 w Lubczu Wielkim to idealna przestrzeń dla osób, które chcą żyć blisko.

Szczegóły ogłoszenia

93 840 zł1 104 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana 1.104,0 m2, Lubcz Wielki, k. Krzyża Wielkopolskiego Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł3 363 m² 47,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

To jest miejsce, gdzie rano słychać las, a do miasta masz kilka minut samochodem! Ta działka w Lubczu Wielkim może być dokładnie tym, czego szukasz. Podstawowe informacje Lokalizacja: lubcz.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka, ul. Dworcowa

Nowe Drezdenko,Drezdenko(Lubcz Wielki + 16 km)

2 000 zł660 m² 3,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do najmu plac o pow. 660 stanowiący część działki o nr ewidencyjnym 1/9, obr Drezdenko. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł6 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka produkcyjno-usługowa z halami w Drezdenku, aleja Piastów Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną nieruchomość o przeznaczeniu produkcyjno-usługowym, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Asnyka

Dobiegniew(Lubcz Wielki + 23 km)

135 000 zł1 459 m² 92,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dobiegniew. Działka budowlana o pow. 1459 m lokalizacja: dobiegniew (gm. Dobiegniew, powiat strzelecko-drezdenecki, województwo zachodniopomorskie) to miejsce, które zachwyca spokojem,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Rzecin

Rzecin(Lubcz Wielki + 21 km)

43 000 zł9 400 m² 4,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka nr 189, położona w Rzecinie, gmina Wronki, powiat szamotulski. Działka z przeznaczeniem na łąki, pastwiska. Powierzchni działki 9 400 m2. Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Tuchola

Tuchola(Lubcz Wielki + 24 km)

115 000 zł1 681 m² 68,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż urokliwa działka o powierzchni 1681 m , położona w sercu malowniczej Krainy 100 Jezior regionu, który urzeka swoim naturalnym pięknem. Wokół rozciągają się lasy, łąki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Drezdenko

Radowo,Drezdenko(Lubcz Wielki + 16 km)

70 350 zł1 005 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka z mpzp w Drezdenku obręb Radowo w pięknej spokojnej okolicy wśród lasów. Działka o całkowitej powierzchni 1005 m2 Media przy ul. Polnej około 140m od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie

Nowe Kurowo(Lubcz Wielki + 25 km)

292 600 zł20 900 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 20900 m2 (2,09 ha), położonej na wzgórzu, zlokalizowanej w Nowym Kurowie (gm. Stare Kurowo). Działka częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Mierzęcin

Mierzęcin(Lubcz Wielki + 17 km)

5 200 zł2 589 m² 2,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do najmu grunt o powierzchni 2589 m mieszczący się w Mierzęcinie, woj lubuskie. Czynsz najmu 5200 zł netto/m-c, do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Jędrzejewo(Lubcz Wielki + 23 km)

165 000 zł30 000 m² 5,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 3 ha, położona w miejscowości Jędrzejewo, w powiecie czarnkowsko-trzcianeckim, gmina Czarnków. Charakterystyka nieruchomości: - powierzchnia: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Lipinka

Lipinka(Lubcz Wielki + 23 km)

239 000 zł1 999 m² 119,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Malowniczo położona działka budowlana o pow. 1.999 m2 położona w miejscowości Lipinka, 8km od Dobiegniewa. Pięknie usytuowana, w pierwszej linii zabudowy przy jeziorze Radęcino.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij