Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Lubcz Wielki - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom szeregowy, ul. Szosa Dworcowa

Drawski Młyn(Lubcz Wielki + 3 km)

320 000 zł57 m² 5 614,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:307 m²

Szukasz spokoju, własnego ogrodu i miejsca, gdzie jesteś u siebie ? Mamy dla Ciebie idealną propozycję w miejscowości Drawskim Młynie (ul. Szosa Dworcowa)! foxhouse Biuro Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Dobiegniew

Dobiegniew(Lubcz Wielki + 23 km)

999 000 zł840,89 m² 1 188,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż budynek restauracyjno- hotelowo-mieszkalny w trakcie budowy. Nieruchomość jest stylizowana na przedwojenny dwór, w stylu sprzed 1939 roku, tworzy ona jedną użytkową całość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą Nowe Dwory

Nowe Dwory(Lubcz Wielki + 18 km)

900 000 zł176 m² 5 113,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 018 m²

Gospodarstwo rolne nowe dwory, gm. Wieleń Kupujący nie ponosi kosztów biura! Na sprzedaż działki rolne wraz z budynkami. W skład gospodarstwa wchodzi: dom mieszkalny, stodoła z wiatą,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Radęcin

Radęcin(Lubcz Wielki + 23 km)

850 000 zł200 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:816 m²

Dom Z garażem W lesie, nad jeziorem W radęcinie, gmina dobiegniew, powiat strzelecko-drezdenecki. Do sprzedaży oferujemy wyjątkowy dom w malowniczej okolicy Radęcina, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Willa z tarasem Człopa

Człopa(Lubcz Wielki + 24 km)

3 500 000 zł400 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:159 894 m²

Niesamowita nieruchomość | Posiadłość | Ranczo | 2 duże stawy | 2 domy | Hala | Stajnia Mam zaszczyt zaprezentować Państwu jedyną w swoim rodzaju, niepowtarzalną nieruchomość! W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Zachodnia

Krzyż Wielkopolski(Lubcz Wielki + 3 km)

549 000 zł159,70 m² 3 437,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:649 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję zakupu przestronnego bliźniaka w malowniczym Krzyżu Wielkopolskim, położonego przy ulicy Zachodniej. Ta nieruchomość to idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Słonów

Słonów(Lubcz Wielki + 20 km)

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:11 625 m²

Przedmiotem sprzedaży jest urokliwy dom położony w miejscowości Słonów, usytuowany na imponującej działce o powierzchni 1,1625ha. To wyjątkowa nieruchomość dla osób poszukujących ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Nowe Kurowo

Nowe Kurowo(Lubcz Wielki + 25 km)

475 000 zł120 m² 3 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 105 m²

Dom z klimatem po remoncie Nowe Kurowo, 120 m , działka 1105 m Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok. 120 m , położony w spokojnej miejscowości Nowe Kurowo. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Wrzeszczyna

Wrzeszczyna(Lubcz Wielki + 13 km)

2 999 000 zł1 500 m² 1 999,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:227 900 m²

Czynne gospodarstwo mleczne - 22,79 ha - gmina Wieleń Na sprzedaż samowystarczalne gospodarstwo mleczne o powierzchni 22,79 ha , położone w obrębie Wrzeszczyna i Potrzebowice (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Drawiny(Lubcz Wielki + 7 km)

1 990 000 zł270 m² 7 370,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu, wyjątkową nieruchomość - komfortowy dom jednorodzinny, idealny dla wymagającej rodziny, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Lubcz Wielki

Lubcz Wielki,wielkopolskie

305 000 zł162 m² 1 882,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:156 000 m²

dom wolnostojący blisko Krzyża Wlkp. Na sprzedaż dom wolnostojacy położony w miejscowości Lubcz Wielki gm. Krzyż Wlkp. Dom o łącznej powierzchni 162 m2, składający się z dwóch.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij